O nás

Hlavní náplní naší společnosti je realizace výstavních expozic, tvorba reklamy a propagace, a to v celém rozsahu nejen v České republice ale i v zahraničí.

Snažíme se poskytnout každému našemu klientovi bohaté zkušenosti a maximálně uspokojit jeho představy. Hledáme standardní i individuální řešení pro co možná největší a nejlepší prezentaci jeho společnosti. Komplexní služby, které poskytujeme v sobě zahrnují nejen samotné realizace výstavních expozic, ale několik doplňkových částí, převzetím kterých našemu zákazníkovi ušetříme značné množství času a finančních prostředků. Veškeré námi poskytované služby probíhají pouze v režii našich pracovníků bez jakékoliv spoluúčasti externích firem nebo osob. Samozřejmě jsme schopni zajistit i služby nepřímo související s činností realizátora výstavní expozice, abychom tak klientovi umožnili věnovat svoji pozornost jeho hlavní náplni, prodeji a péči o svoje zákazníky.

Rádi bychom Vám nabídli naše služby v oblasti realizace výstavních expozic a stali pro Vás kvalitní realizační společností, u které naleznete nejenom komplexní řešení služeb, souvisejících s účastí Vaší společnosti na veletrzích, výstavách či kongresech, pořádaných v tuzemsku i zahraničí, ale i profesionální a přátelský tým, který bude vytvářet ty nejlepší podmínky pro Váš úspěch!

Těšíme se na spolupráci!!