grafika a tisk

Grafické služby a tisk

Reklamní bannery, plachty, vlajky

Velkoplošně tištěné plnobarevné reklamní bannery, plachty nebo vlajky dnes často nahrazují jiné formy reklamy. Mají nejen dlouhou životnost, ale jsou vhodným způsobem reklamy pro dočasné akce (výstavy, prodej a pronájem bytu či kanceláře, sportovní akce, atd.) Další výhoda je v nízké hmotnosti, snadno se přepravují a snadno se s nimi manipuluje. Lze je vyrábět z řezaných fólií, tak i digitálním tiskem.

Jako další materiál na transparenty používáme síťované plachty, propustnost 30-60 % jsou lehčí a cenově srovnatelné s klasickými bannerovými materiály.

Reklamní tabule

Vyrábíme reklamní, informační a navigační desky a tabule s polepem velkoplošným digitálním tiskem nebo motivy sesazenými s vyřezané fólie. Pro reklamu do formátu cca 2x3m je možno použít PVC desky v síle 2-50mm. Pro větší formáty je lepší použít hliníkové desky. Pro venkovní použití tabulí se celý tisk laminuje průhlednou fólií k prodloužení životnosti reklamy.

Plotrová řezaná grafika

Je velmi rozšířenou formou reklamy. Grafika je vyřezaná na plotru ze samolepících fóli, které lze aplikovat na různé materiály jako plast, kov, dřevo, sklo, atd. Vyřízneme jakékoliv tvary a písma do samolepících fólií široké škály barev a povrchů.


Využití řezané grafiky:

Reklamní a informační tabule, chodníkové poutače („áčka“), polepy vozidel, motorek a strojů, polepy výloh, polepy světelných reklam, polepy výstavních stánků, reklamní bannery, plachty, výroba samolepek různých tvarů v malém nákladu, pískovací a lakovací šablony apod.

Pro opakovatelné nebo krátkodobé použití reklamy můžeme grafiku nalepit na magnetickou fólii/kovové povrchy/ nebo plastovou desku v různých šířkách

Polepy aut

Polep firemních aut je nedílnou součástí prezentace každé společnosti. Reklama funguje, kdykoliv si sednete do automobilu. Polepy vozů se prování řezáním fólie či potiskem fólie. Vzhledem k použité technologii a vlivům, kterým je fólie vystavena, vydrží až 8 let.

Dále Vám nabízíme rozsáhlou nabídku tónovacích samolepících fólií největších světových výrobců. V nepřeberném množství dle Vašeho výběru a funkčnosti: protisluneční, bezpečnostní,s UV filtrem, autofólie.
Podle přání zákazníka lze využít i reflexní fólii či jiné speciální druhy. Osvědčené jsou také fólie potištěné solventním tiskem s další úpravou , aby odolávaly vyblednutí.

Na zadní okna vozů lze použít one-vision fólii, což je materiál s řadou otvorů, které zajišťují průhlednost ven z vozu. Na druhou stranu, zvenčí vozidla, působí celistvým dojmem.

doplňkové

Doplňkové služby

ZVUKOVÉ NAHRÁVKY

Umíme zajistit výrobu zvukových reklamních spotů a jejich umístění v mediálních reklamních časech.

AIRBRUSH - REKLAMNÍ MOTIVY

Dodáme reklamní motivy technologií „AIRBRUSH“ s aplikací na jakýkoliv předmět a povrch.

napište nám nebo zavolejte

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou nabídku nebo jakékoliv informace.

Provozovna:

PVA Letňany Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany

Fakturační údaje:

CREATIV EXPO, s.r.o., IČO: 28531795
U továren 256/14, Hostivař, 102 00 Praha

kontakt

Grafické studio:

Pavla Klemencová
Tel: + 420 736 713 221
E-mail: grafika@creativsro.cz

Jednatel

Josef Klemenc
Tel: + 420 777 325 762
E-mail: josef@creativsro.cz

Návrh a realizace výstavních expozic. Grafický design a tisk.

Kontakt