realizace

Způsob naší práce a co dokážeme?

Vše se řeší s maximálním využití prostoru, tak aby se vystavovatele a jejich zákazníci cítili v dané expozici příjemně. Naše projekce pak zpracuje 3D vizualizaci, aby měl klient co nejpřesnější představu o expozici a mohl posoudit účelnost a využití výstavby. 3D vizualizace umožňuje náhledy nejen samotné stavby, zázemí, kuchyňky, jednací místnosti, technického zázemí, ale také náhledy použitých materiálů, typy a způsoby osvětlení apod.

Důraz je kladen také na bezpečnosti expozice, pokud to expozice vyžaduje, jsou počítány statické a pevnostní výpočty stavby. Realizace stavby začíná po upřesnění a odsouhlasení expozice zákazníkem a probíhá dle projektové dokumentace. Drží se jak stavebního tak časového plánu a neumožňuje zásadní změny a odklonění od projektu, proto je důležité výstavní stánky, projektovou dokumentaci před zahájením stavby důkladně prostudovat a zvážit alternativy a možnosti expozice.

3D návrh

Grafické zpracování návrhu v prostorovém 3D zobrazení.

Vytvárné řešení

Výtvarné a prostorové řešení expozice.

3D vizualizace

3D vizualizace a animace expozičního stánku

proejkt

Zpracujeme pro Vás návrh včetně projektové dokumentace

Výstavní stánky naši architekti zpracují v půdorysném rozvržení s ohledem na požadavky a přání zákazníka. Navrhují typ expozice, rozvržení exponátů, způsob osvětlení, grafiku apod. Důraz je kladen i na design, aby upoutala návštěvníky…

TYPY EXPOZIC, KTERÉ
UMÍME DODAT

typy
expozic

Venkovní expozice

Při venkovních expozicích klademe důraz na větrnostní podmínky, které mohou nastat. Z tohoto důvodů je expozice koncipována tak, aby zázemní a pokud možno co největší část expozice byla zakryta a zastřešena, s ohledem na její funkčnost a komfort. Používají se materiály odolné povětrnostím vlivům.

Patrové expozice

Patrové expozice, zvyšují dominantnost společnosti nejen na výstavě, ale i na trhu. Poskytuje zvětšenou plochu expozice a umožňuje tak maximální využití plochy.

Důraz je kladen na funkčnost, ale především na bezpečnost vystavovatelů a hostů. Disponuje dostatečným množstvím vyvážené plochy pro grafické prvky, a tím větší možností přilákat návštěvníky výstavy. Expozice může být atypická nebo doplněná o systémové stavebnice.

Atypické expozice

Atypické expozice umožňují kreativní využití prostoru expozice. Není omezena jednoduchostí systému, ale odvíjí se podle přání a potřeb zákazníka, tak aby se co možná nejvíce oddělila od ostatních vystavovatelů a působila svojí jedinečností na zákazníky. Je to nejprodávanější typ expozic, který domýšlí všechny detaily, tak aby působil jako nepřehlédnutelný celek, který zaujme a přiláká zákazníky.

– systém OTCANORM, TRIO v kombinaci s jinými materiály (sádrokartón, dřevotříska, apod.)

– výstavba do 5m výšky, patrové expozice
využití atypických prvků skladebních systémů

– prosvětlení reklamní panely, sloupy, otočné poutače

– možnost zhotovení prostoru na míru pro exponáty.

Realizace atypických a patrových expozic

Při stavbě expozic používáme stavebnicový systém OCTANORM, umožňuje realizaci jednoduchých, ale i složitějších expozic. Díky vlastnostem a propracovanosti systému je jeho použití všestranné. Uplatnění najde nejen u jednoduchých a cenově nižších staveb, ale je ho využití je i při atypických realizacích, kde se využívá jako konstrukce pro samotnou stavbu.

Systém se skládá z hliníkových stojek , paždíků s bílou povrchovou úpravou a barevnou laminovanou výplní. Výplně jsou bílé a při požadavku barevného zpracování jsou potažené samolepící fóĺií, dle požadavků. Další ze stavebnicových systémů, který používáme je allusystém TRIO, který též nabízí velkou variabilitu při realizaci a pro umístění reklamních poutačů, video techniky nebo pro samotné zvýraznění expozice.

motto

Naše motto

Rádi bychom Vám nabídli naše služby v oblasti realizace výstavních expozic a stali pro Vás kvalitní realizační společností, u které naleznete nejenom komplexní řešení služeb, souvisejících s účastí Vaší společnosti na veletrzích, výstavách či kongresech, pořádaných v tuzemsku i zahraničí, ale i profesionální a přátelský tým, který bude vytvářet ty nejlepší podmínky pro Váš úspěch!

Vybavení

Vybavení, které dokážeme zajistit

VYBAVENÍ

Kompletní vybavení zázemí kuchyňskou linkou včetně spotřebičů.

NÁBYTEK

Stoly, židle, skříně, regály, reklamní stojany, odsouvací zamykatelné dveře, věšáky, apod.

KVĚTINY

Snažíme se o to, aby naše projekty nejen dobře vypadali, ale aby stáli jen toli, kolik je nezbytně nutné. Efektivita ceny je pro nás prioritou.

TECHNIKA

Multimediální technika (plazma, video, kopírka, fax, pc, apod.)

doplňkové služby

DOPRAVA

OBČERSTVENÍ

NÁLEŽITOSTI S ORGANIZÁTOREM

POJIŠTĚNÍ EXPONÁTŮ

PŘEKLADATELSKÉ SLUŽBY

USKLADNĚNÍ EXPOZICE

napište nám nebo zavolejte

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou nabídku nebo jakékoliv informace.

Provozovna:

PVA Letňany Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany

Fakturační údaje:

CREATIV EXPO, s.r.o., IČO: 28531795
U továren 256/14, Hostivař, 102 00 Praha

kontakt

Grafické studio:

Pavla Klemencová
Tel: + 420 736 713 221
E-mail: grafika@creativsro.cz

Jednatel

Josef Klemenc
Tel: + 420 777 325 762
E-mail: josef@creativsro.cz

Návrh a realizace výstavních expozic. Grafický design a tisk.

Kontakt